Regulamin

Regulamin określa zasady zakupu w sklepie internetowym marki W E A R W O O L by Marta Geneja

§1
Ogólne informacje

Sklep internetowy dostępny na stronie www.wearwool.com, którego właścicielem jest Marta Geneja prowadząca działalność gospodarczą z siedzibą przy ul. Białoprądnickiej 32B/18 w Krakowie. Zarejestrowany pod numerem NIP: 865249467 Regon:123122972 zwana dalej Sprzedającym.
Sklep zajmuje się sprzedażą ubrań i dodatków tworzonych według własnego projektu lub na indywidualne zamówienie Klienta.
§2
Zamówienia

Zamówienie dokonywane jest przez formularz sklepu. Aby mogło być skutecznie zrealizowane należy się zarejestrować wypełniając dane kontaktowe w tym dokładny adres, na który towar ma być wysłany oraz numer telefonu i adres e-mail. Złożenie zamówienia będzie możliwe po poprawnym wypełnieniu formularza i akceptacji regulaminu.
Zamówienie dokonywane jest poprzez wybór produktu, rozmiaru, koloru oraz ilości.
Zamawiany towar może nieznacznie różnić się od tego zaprezentowanego na fotografii wynika to z faktu iż każdy produkt robiony jest ręcznie.
Ceny produktów zamieszczone na stronie są cenami brutto (uwzględniają podatek VAT). Do ceny doliczane są dodatkowo koszty przesyłki.
Zamówienia realizowane są wyłącznie na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.
Jeśli zamówiony towar jest niedostępny Klient jest o tym informowany w okresie 5 dni roboczych. Podjęta zostaje decyzja o realizacji zamówienie jakim jest wydłużenie czasu oczekiwania na produkt, zmiana zamówienia na inny produkt, częściowa realizacja zamówienie, anulowanie zamówienia i zwrot pieniędzy za produkt, który został zamówiony.
Marka WEARWOOL realizuje również indywidualne zamówienia Klienta.

§3
Dostawa i wysyłka towaru

Z uwagi iż każdy produkt robiony jest ręcznie czas realizacji zamówienia może wynosić do 14 dni roboczych.Czas dostarczenia przesyłki od momentu jej nadania wynosi do 14 dni na terenie Polski. Dostawa zamówionego towaru odbywa się w dni robocze. Zamówienie realizowane jest za pomocą Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej.
Przed odebraniem przesyłki z poczty lub od kuriera należy sprawdzić, czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu w transporcie. W szczególności należy zwrócić uwagę na stan taśm lub plomb naklejonych na przesyłkę. W przypadku, gdy opakowanie przesyłki nosi znamiona uszkodzenia lub gdy plomby lub taśmy są zerwane należy nie przyjmować przesyłki i w obecności kuriera sporządzić protokół szkody oraz jak najszybciej skontaktować się ze sprzedawcą w celu wyjaśnienia sprawy. Brak nieprawidłowości w zakresie stanu jakościowego lub ilościowego przesyłki przy odbiorze może mieć negatywny wpływ na wynik rozpatrzenia roszczeń Klienta z tytułu uszkodzenia czy okradzenia przesyłki w transporcie.
Kupujący obciążony jest kosztami dostawy. Koszty dostawy uzależniony jest od wyboru opcji i wynosi:
Poczta Polska – 11 PLN (dopłata za kolejną sztukę – 5 PLN)
Firma Kurierska – 25 PLN
Jeśli przesyłka wróci ponownie do nadawcy (marki WEARWOOL) z przyczyn od niej niezależnych, np. z powodu podania nieprawidłowych danych w tym danych adresowych, zmiany miejsca zamieszkania, nieobecności odbiorcy, nie wysyłamy towaru ponownie jeśli nie zostaną opłacone koszty przesyłki przez zamawiającego, nie ponosimy również odpowiedzialności finansowej za zwrot.

§4
Płatności

Płatności realizowane są za pomocą systemu PayPal lub przelewem na konto sklepu:
Nr konta: 26 1050 1445 1000 0091 4727 0491
Dane firmy:
Marta Geneja WEAR WOOL Pracownia ubioru
ul. Białoprądnicka 32B/18
31-221 KRAKÓW

Do każdego zakupu dołączany jest paragon. Sklep wystawia również faktury Vat, które przesyłane są w wersji elektronicznej na maila podanego przez Kupującego. Kupujący może wystąpić o wysłanie faktury w wersji papierowej. Prośbę taką należy skierować na adres mailowy: kontakt@wearwool.com.

§5
Zwroty i reklamacja

Klient może odstąpić od umowy bez podania przyczyny w terminie 14 dni liczonych od dnia otrzymania przesyłki, składając oświadczenie na piśmie przesyłając na adres Sprzedającego lub elektronicznie na adres e-mail: kontakt@wearwool.com. W przypadku z korzystania z prawa odstąpienia od umowy, zwracany towar należy odesłać na własny koszt na adres siedziby Sprzedającego.
Zwrotowi i wymianie podlega towar kompletny, a sam produkt oraz akcesoria będą nieuszkodzone oraz nie będą posiały śladów użytkowania. Do towaru należy dołączyć paragon.
Towar należy zwrócić na adres:
WEARWOOL
Ul. Białoprądnicka 32B/18
31-221 Kraków

Towar zwracany jest na koszt Klienta. Sklep nie odbiera przesyłek wysłanych „za pobraniem”.
Zwrot płatności zostanie dokonany w terminie 14 dni od otrzymania przesyłki na podany numer konta Klienta.
Towary objęte promocją lub realizowane na indywidualne zamówienie Klienta nie podlegają zwrotowi.
Reklamacji podlega towar niezgodny z umową.
Towar należy wysłać na adres:
WEARWOOL
Ul. Białoprądnicka 32B/18
31-221 Kraków

Do towaru należy dołączyć pisemne oświadczenie, dowód zakupu.

Reklamacja zostanie rozpatrzona w terminie 14 dni od daty otrzymania towaru
W przypadku uwzględnienia reklamacji Sklep zwróci koszty poniesione przez Klienta w tym koszt dostarczenia towaru.

§6
Polityka prywatności oraz ochrona danych osobowych

Administratorem baz danych osobowych przekazywanych przez Klientów sklepu internetowego w związki z zakupami jest Sprzedający.
Dane osobowe wykorzystywane są w celu realizacji umów sprzedaży, w związku z tym mogą być przekazywane podmiotom odpowiedzialnym za dostawę zakupionych towarów do klienta. Klienci mają prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawienia. Dane są przekazywane dobrowolnie.